Pakowacz/ka atrakcyjna oferta pracy w Holandii od zaraz!
Wy鈍ietle: 1329
2017-05-19
kategoria: Praca - szukam ;
miejscowo嗆: best;
wojew鏚ztwo: Holandia;
kontakt: 517461766;
Cena: do uzgodnienia euro
Opis:
Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku us逝g HR od 2006 roku. Do tej pory powsta造 odzia造 w 9 miastach: 安idnicy, Legnicy, Wroc豉wiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemy郵u, Cz瘰tochowie, O豉wie oraz Charkowie. Dzia豉lno嗆 firmy koncentruje si przede wszystkim na przeprowadzaniu proces闚 rekrutacyjnych dla klient闚 z rejonu Polski oraz Holandii.
Dla naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:

PAKOWACZ/KA

OPIS STANOWISKA:

• praca przy linii produkcyjnej
• pakowanie mi瘰 i w璠lin na tacki
• praca wed逝g 軼i郵e okre郵onych instrukcji

WYMAGANIA:

• posiadanie walutowego konta bankowego
• wa積y dow鏚 osobisty lub paszport
• za鈍iadczenie o niekaralno軼i (warunek konieczny)
• mile widziane prawo jazdy kat. B
• mile widziana znajomo嗆 j瞛yka angielskiego
• sumienno嗆 i dok豉dno嗆 w wykonywaniu obowi您k闚
• dobra organizacja czasu pracy

OFERUJEMY:

• zakwaterowanie
• dojazd do i z miejsca pracy
• mo磧iwo嗆 podj璚ia pracy od zaraz
• opieka polskiego koordynatora
• pomoc w za豉twianiu formalno軼i
• transport do Holandii

CV prosimy przesy豉 na adres:

pollux.czestochowa@pollux-international.eu

Informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi kandydatami.

Wy郵ij zapytanie do sprzedawcy

Imi i Nazwisko

Tw鎩 e-mail

Tre嗆

Wpisz kod zabezpieczaj帷y:

Moje Konto  |
Rejestracja  |
Firmy  |
Pomoc  |
Regulamin  |