Venlo: Oder picker na magazynie znanych marek odzie?owych.
Wyświetleń: 29
2021-01-12
kategoria: Praca - zatrudnie ;
miejscowość: Venlo;
województwo: Limburg;
Cena: 0,00 euro
Opis:
Co mo?e by? lepsze ni? praca ze znanymi markami odzie?owymi! Zacznij prace na magazynie z odzie?? takich marek jak Tommy Hilfiger i Calvin Klein i b?d? na bie??co z nowymi trendami w modzie! Zawitaj do naszej oferty i zobacz co zyskasz pracuj?c z nami.
Blerick, Venlo – to tutaj warto by?.
WARUNKI ZATRUDNIENIA:
• Prac? z lekkim asortymentem np. koszulki, spodnie, kurtki
• Dobr? stawk? godzinow?! Z dodatkami €11,49 brutto +50% EXTRA za prac? podczas weekendu
+ 10% za przepracowanie 40h tygodniowo
• Wygodne godziny (g?ówna zmiana 8-17)
• D?ug? wspó?prac?, po ok roku przej?cie na kontrakt bezpo?redni
• Minimum formalno?ci (mo?liwo?? elektronicznego podpisania umowy)
• Ubezpieczenie pracownicze i dost?p do opieki zdrowotnej
• Zakwaterowanie oraz transport do pracy - je?li potrzebujesz ;-)
• Aplikacj? myOTTO z planem pracy, paskami wyp?at i FAQ
• Telefoniczn? pomoc 24/7 - Operations Service Center
• Umow? o prac? tymczasow? na warunkach holenderskich
• Dost?p do kursów j?zykowych, szkole? online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
OPIS STANOWISKA:
• Zbieranie i sprawdzanie zamówie?
• Pakowanie ubra?, butów i akcesoriów
• Przygotowywanie produktów do wysy?ki
WYMAGANIA:
• Dost?pno?? przynajmniej na kilka miesi?cy!
• Komunikatywna znajomo?? angielskiego lub niemieckiego
ZOBACZ JAK TO WYGL?DA!
Jeste? zainteresowany? Zadzwo? lub napisz do naszego biura!
tel.: +31 478529972 | mail: kantoorvenray@ottoworkforce.eu
Chcesz aplikowa? na nasz? ofert? pracy? W linku poni?ej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu b?dzie przetwarza? Twoje dane osobowe.

Wyślij zapytanie do sprzedawcy

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:

Moje Konto  |
Rejestracja  |
Firmy  |
Pomoc  |
Regulamin  |