OSS – Pracownik magazynu – OD ZARAZ!
Wyświetleń: 33
2021-02-23
kategoria: Praca - zatrudnie ;
miejscowość: OSS;
województwo: Holandia;
 OSS – Pracownik magazynu  – OD ZARAZ!
Cena: 0,00 euro
Opis:
Taka oferta pracy to prawdziwy rarytas! Zbieranie zamie? w magazynie z produktami non-food bardzo znanej holenderskiej sieci supermarketów! Je?eli szukasz dobrej i pewnej pracy – dobrze trafi?e?/a?!
Miejsce pracy: OSS
Chcesz dowiedzie? si? wi?cej o tej ofercie? Zadzwo? do naszego biura w Tilburgu!
tel.: +31 88 688 63 50
WARUNKI ZATRUDNIENIA
• Dobra stawka godzinowa: nawet 12,09 euro brutto!
• Dodatki, dzi?ki którym zarobisz jeszcze wi?cej!
• U nas nie czekasz na prac?! Z t? ofert? aplikujesz teraz, a zaczynasz prac? ju? w przysz?ym tygodniu!
• Wygodne godziny pracy
• W razie potrzeby zakwaterowanie wysokiej jako?ci na preferencyjnych warunkach i transport do pracy
• Ubezpieczenie pracownicze i dost?p do opieki zdrowotnej
• Minimum formalno?ci (mo?liwo?? elektronicznego podpisania umowy)
• Umowa o prac? tymczasow? na warunkach holenderskich
• D?uga wspó?praca - po ok roku przej?cie na kontrakt bezpo?redni
WYMAGANIA
• Tylko podstawowa znajomo?? j?zyka angielskiego
OPIS STANOWISKA
• Zbieranie i sprawdzanie zamówie? (produkty nie?ywno?ciowe, które s? sprzedawane w znanej sieci supermarketów)
• Pakowanie produktów i przygotowywanie ich do wysy?ki
Jak mo?esz zaaplikowa? na t? ofert??
Zadzwo? lub napisz do naszego biura!
tel.: +31 88 688 63 50| mail: tilburg@ottoworkforce.eu
Chcesz aplikowa? na nasz? ofert? pracy? W linku poni?ej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu b?dzie przetwarza? Twoje dane osobowe.

Wyślij zapytanie do sprzedawcy

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:

Moje Konto  |
Rejestracja  |
Firmy  |
Pomoc  |
Regulamin  |