Pracownik do przygotowywania powierzchni pod lakierowanie
Wyświetleń: 27
2021-11-22
kategoria: Praca - zatrudnie ;
miejscowość: Nieuwleusen;
województwo: Overijssel;
Cena: 13,00 euro
Opis:
Firma Interwel BV z siedzibą w Nieuwleusen dla swojego klienta w okolicy miejscowości Almelo poszukuje kandydata na stanowisko: PRACOWNIK LAKIERNI do firmy zajmującej się produkcją konstrukcji stalowych.

Zakres obowiązków: przygotowywanie powierzchni do lakierowania (mycie, szlifowanie, odtłuszczanie i oklejanie konstrukcji stalowych maszyn i/lub naczep)

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Stawkę 13 euro brutto/h
Tygodniowy system wypłat
Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
Bezpłatny dojazd do pracy
Opiekę koordynatora na miejscu.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@interwel.nl w temacie wiadomości wpisując LAKIERNIA.

Wyślij zapytanie do sprzedawcy

Imię i Nazwisko

Twój e-mail

Treść

Wpisz kod zabezpieczający:

Moje Konto  |
Rejestracja  |
Firmy  |
Pomoc  |
Regulamin  |